Yağmur Oyun Evi - Oyun Terapisi Merkezi

Yenimahalle Oyun Evi Yağmur ile amacımız; oyun terapisi yöntemi ile çocuklarımıza teşhis koymak değil, teşhis konulmuş çocuklarımıza yardımcı olmak ve takip edilmesi kolay, kapsamlı bir etkinlik programı hazırlamaktır.

Yağmur anne ve çocukların birlikte oynadığı oyun evi cafe tarzında bir işletme değildir. Çocuk parti evi düşüncesi arayan fazlaca anne babalar var.

Bunun dışında çocuk oyun evi, bebek oyun evi arıyorsanız elbette bu konuda yardımcı olabiliriz. Çocuklarla bireysel veya grup olarak oyunlar oynuyoruz.

Ebeveynler çocuklarının sorun yaşadığını biliyor ise işimiz daha kolay. Ama sorun yaşayan bir çocuğa sahip olduğunu kabul etmeyen ebeveynin çektiği set bizim için ilk ve en büyük engel.

Çok çeşitli alanları kapsayan pratik öneriler ve faaliyet dizileriyle kurum içerisinde çocuklarınızla ilgilenirken, hem terapi yapıyor hem de ev programlarınızı planlamaya çalışıyoruz.

Öğrenme bozukluğu olan çocuklarla yaşamak her ne kadar zorsa bizim için de aslında zor bir alan. Ama zoru başarmanın verdiği haz elbette diğerlerinden çok daha farklı olduğu ve başarıyı gözle görülür bir şekilde farkedebildiğimiz için alanımızdan ve öğrenme güçlüğü çeken çocuklarımızla ilgilenmekten gurur duyuyoruz.

İstekli, hevesli ebeveynler ve sınıfta baş edilemeyen zeki çocuklara yardım etmek isteyen öğretmenler çalışma ortaklığımız kapsamındadır. Zorlukları hep beraber aşacağız. Bu yolda, bu uğurda çocuğunuza yardım etme isteğinizden dolayı biz de sizlere teşekkür ediyoruz.